Команда
Контакти
Про нас

    Головна сторінка


Лідери руху 1916 року. Історичне значення.





Скачати 9.95 Kb.
Дата конвертації 07.09.2019
Розмір 9.95 Kb.

Тема уроку: Лідери руху 1916 року. Історичне значення.

Мета: Ознайомити учнів з лідерами руху 1916 року, підкреслюючи їх внесок в досягнення Незалежності Казахстану.

завдання:

  1. Прищепити учням навички і вміння порівняльного аналізу подій, діяльності політичних лідерів, видатних представників науки і культури досліджуваної епохи.

  2. Розвиток комунікативної компетентності учнів.

  3. Виховання казахстанського патріотизму на прикладі життя і боротьби А.Іманова, Б.Ашекеева, Т.Бокіна, А.Джангільдіна, Ж.Мамбетова.

Тип уроку: Комбінований.

Форма організації уроку: Пояснення, бесіда, дискусія.

Дидактичне забезпечення уроку:

  1. Козибаев М.К. та ін. Історія Казахстану. Підручник для 9 кл. заг - гуманітарного напрямку - Алмати Мектеп, 2013.

  2. Карта Республіки Казахстан.

Хід уроку:

  1. Організаційний момент (характеризується зовнішньої і внутрішньої готовністю учнів до заняття, налаштувати учнів на урок, пояснення учням ходу заняття).

  2. Етап актуалізації суб'єктивного досвіду.

Завдання: забезпечити включення учнів у спільну діяльність по визначенню цілей заняття.

план:

1.Семіреченскій центр руху.

2. Тургайский центр руху.

3. Лідери двіженія1916 року.

4. Підсумки руху, причини поразки та історичне значення.

Опитування домашнього завдання: 1. Причини, привід і початок повстання.

2.Політіческіе позиції казахських демократів.

3.У дошки: розкрити значення термінів і понятті: конфіскація, реквізиція, кулаки, «Саме існування казахської нації стало гострою проблемою,» -; «Народ били, позбавляли сну і спокою», мобілізація, батраки, повстанці, елбегі, жасакши, казнаши, сардарбек.альтернатіва, національнв \ ая автономія, репресія, компомісс, буржуазія.


Вивчення нової теми:


1.Діаграмма Венна: порівняти Семіречинські рух і Тургайське.



2 .. Робота по групах: Клас ділиться на 3 групи:

Завдання: 1ая група:

а) Показати інтернаціональний характер руху; б) розкрити значення слів: станиці, куркульство, військово - польові суди, «інородці»; в) Історичне значення НСД.

2ая група: а) Як обернулося нацьковування народів царського генералітету і колоніальної адміністрації; б) розкрити значення слів: сардарбек, Кенес, Мергам, сарбази; в) Підсумки НСД (статистику), сторінки трагедії казахського народу.

3ая група: а) Що за стратегія царської влади: «випаленої землі» ?; б) розкрити значення слів: ар'єргардні бої, самодержавство, експансія, апогей; в) Порівняти Семіречинські і Тургайського руху.

Робота з новими термінами: станиці, куркульство, військово - польові суди, «інородці», сардарбек, Кенес, Мергам, сарбази, арьергарние бої, самодержавство, експансії, апогей.

Підсумок уроку: оцінювання роботи учнів на уроці, виставлення оцінок.

Рефлексія: Що я дізнався ...; Який вид роботи сподобався найбільше ...

Домашнє завдання: параграф 3 -4, стр18 - 23.

<>

Щоб завантажити матеріал, введіть свій E-mail, вкажіть, хто Ви, і натисніть кнопку

Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся отримувати від нас E-mail-розсилку

Якщо скачування матеріалу не почалося, натисніть ще раз "Завантажити матеріал".

Завантаження матеріалу почнеться через 60 сек.
А поки Ви очікуєте, пропонуємо ознайомитися з курсами відеолекцій для вчителів від центру додаткової освіти "Професіонал-Р"
(Ліцензія на здійснення освітньої діяльності
№3715 від 13.11.2013).
Отримати доступ
дізнатись детальніше
  • Історія
опис:

Тема уроку: Лідери руху 1916 року. Історичне значення.

Мета: Ознайомити учнів з лідерами руху 1916 року, підкреслюючи їх внесок в досягнення Незалежності Казахстану.

завдання:

  • 1.Прівіть учням навички і вміння порівняльного аналізу подій, діяльності політичних лідерів, видатних представників науки і культури досліджуваної епохи.
  • 2.Развитие комунікативної компетентності учнів.
  • 3.Воспітаніе казахстанського патріотизму на прикладі життя і боротьби А.Іманова, Б.Ашекеева, Т.Бокіна, А.Джангільдіна, Ж.Мамбетова.

Тип уроку: Комбінований.

Форма організації уроку: Пояснення, бесіда, дискусія.

Дидактичне забезпечення уроку:

  • 1.Козибаев М.К. та ін. Історія Казахстану. Підручник для 9 кл. заг - гуманітарного напрямку - Алмати Мектеп, 2013.
  • 2.Карта Республіки Казахстан.

Хід уроку:

  • 1.Організаціонний момент (характеризується зовнішньої і внутрішньої готовністю учнів до заняття, налаштувати учнів на урок, пояснення учням ходу заняття).
  • 2.Етапи актуалізації суб'єктивного досвіду.

Завдання: забезпечити включення учнів у спільну діяльність по визначенню цілей заняття.

план:

1.Семіреченскій центр руху.

2. Тургайский центр руху.

3. Лідери двіженія1916 року.

4. Підсумки руху, причини поразки та історичне значення.

Опитування домашнього завдання: 1. Причини, привід і початок повстання.

2.Політіческіе позиції казахських демократів.

3.У дошки: розкрити значення термінів і понятті: конфіскація, реквізиція, кулаки, «Саме існування казахської нації стало гострою проблемою,» -; «Народ били, позбавляли сну і спокою», мобілізація, батраки, повстанці, елбегі, жасакши, казнаши, сардарбек.альтернатіва, національнв \ ая автономія, репресія, компомісс, буржуазія.

Вивчення нової теми:

1.Діаграмма Венна: порівняти Семіречинські рух і Тургайське.

2 .. Робота по групах: Клас ділиться на 3 групи:

Завдання: 1ая група:

а) Показати інтернаціональний характер руху; б) розкрити значення слів: станиці, куркульство, військово - польові суди, «інородці»; в) Історичне значення НСД.

2ая група: а) Як обернулося нацьковування народів царського генералітету і колоніальної адміністрації; б) розкрити значення слів: сардарбек, Кенес, Мергам, сарбази; в) Підсумки НСД (статистику), сторінки трагедії казахського народу.

3ая група: а) Що за стратегія царської влади: «випаленої землі» ?; б) розкрити значення слів: ар'єргардні бої, самодержавство, експансія, апогей; в) Порівняти Семіречинські і Тургайського руху.

Робота з новими термінами: станиці, куркульство, військово - польові суди, «інородці», сардарбек, Кенес, Мергам, сарбази, арьергарние бої, самодержавство, експансії, апогей.

Підсумок уроку: оцінювання роботи учнів на уроці, виставлення оцінок.

Рефлексія: Що я дізнався ...; Який вид роботи сподобався найбільше ...

Домашнє завдання: параграф 3 -4, стр18 - 23.