Команда
Контакти
Про нас

    Головна сторінка


урок з історії Казахстану в 6 класі на тему "Зміни в господарській і суспільно-культурного життя людей епохи бронзи"





Скачати 12.44 Kb.
Дата конвертації10.01.2018
Розмір12.44 Kb.

Історія Казахстану 6 клас Дата:

Тема уроку: Зміни в господарській і суспільно-культурного життя людей епохи бронзи

  • Мета уроку: розглянути особливості епохи бронзи, визначати металургійні райони Казахстану, осмислювати наслідки використання бронзи для розвитку господарства

  • Розвивати уміння виділяти головне, порівнювати давні способи видобутку руди, встановлювати причинно-наслідкові зв'язки, робити висновки

  • Виховувати відповідальне і усвідомлене ставлення до результатів своєї праці

Тип уроку: комбінований

Хід уроку:

1.Організаціонний момент

2.Целевая установка. (На слайді малюнки посуду, речей домашнього вжитку, зброї, ювелірних виробів) учням пропонується визначити тему і мету уроку.

3.Изучение нової теми

На дошці розмічено поле, кожному учні присвоюється номер протягом уроку, за правильно виконане завдання учень отримує +

1заданіе. На дошці записані слова, які необхідно запам'ятати і записати в тій же послідовності. (30 сек.на запам'ятовування, 30 секунд на запис)

-бронза

-полуземлянкі

-андроновская культура

-глина

-земледеліе

(учащие виконали завдання правильно отримують +)

2заданіе .Учащіеся читають текст параграфа. Для вивчення їм дається 15 хв. Далі перехресний опитування. (Кожному учневі задається питання, якщо він відповідає невірно у інших хлопців є можливість отримати +)

  1. Бронза це сплав?

  2. При виготовленні ниток використовували?

  3. Основним заняттям андроновцев є?

  4. На полях андроновци вирощували?

  5. Про те. що андроновци займалися землеробством, кажуть знайдені?

  6. Для виготовлення посуду андроновци використовували?

  7. Яким орнаментом була прикрашена посуд андроновцев?

  8. Кругле житло андроновцев стало прототипом чого?

  9. Які види худоби розводили андроновци?

  10. В епоху бронзи був приручений?

  11. Додатковими видами господарства в епоху бронзи були?

  12. Чим займалися жителі Аркаїма?

  13. Чоловіки були озброєні:?

3 Завдання. Критичний опитування. Так-ні (Учитель читає твердження, учень повинен погодитися або не погодитися з ним)

1.Основнм видом господарства епохи бронзи є скотарство +

2.Прототіпом казахської юрти вважається шалаш-

3.У андроновцев високо було розвинене рудне справу і металургія +

4.У епоху бронзи знаряддя праці були зроблені з каменю-

5. У епоху бронзи була приручена собака-

6.Сосуди епохи бронзи мали форму банок і горщиків +

7. У епоху бронзи люди вміли робити сир і сир +


Учитель: Андроновская культура

алакульской Федоровська


Чим відрізняються?

Стр.67-68


4 Завдання. Написати міні-есе на цю тему. (Використовуючи терміни, дати) На виконання завдання 5 хв. Далі учні обмінюються зошитами (взаимопроверка) .Проверяют роботи, вважають слова (норма 50-70 слів)

4.Подведеніе підсумків .Подсчет отриманих плюсів, виставлення оцінок.

4+ відмінно

3+ чотири

2+ три

1+ два

5.Домашнее завдання: параграф №19-20 стр.64-68, підготувати кросворд.













Щоб завантажити матеріал, введіть свій email, вкажіть, хто Ви, і натисніть кнопку

Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся отримувати від нас email-розсилку

Якщо скачування матеріалу не почалося, натисніть ще раз "Завантажити матеріал".

Завантаження матеріалу почнеться через 60 сек.
А поки Ви очікуєте, пропонуємо ознайомитися з курсами відеолекцій для вчителів від центру додаткової освіти "Професіонал-Р"
(Ліцензія на здійснення освітньої діяльності
№3715 від 13.11.2013).
Отримати доступ
дізнатись детальніше
  • Історія

опис:

урок з історії Казахстану в 6 класі на тему: "Зміни в господарській і суспільно-культурного життя людей епохи бронзи" .Рассматрівает особливості епохи бронзи, визначає металургійні райони Казахстану, а також учні осмислюють наслідки використання бронзи для розвитку хозяйства.На уроці учні працюють над різного виду завданнями і вчаться самооцінці своєї роботи


  • Тип уроку: комбінований
  • 4.Подведеніе підсумків
  • 5.Домашнее завдання