Команда
Контакти
Про нас

    Головна сторінка


Історія винаходів засобів комунікації





Скачати 30.88 Kb.
Дата конвертації 15.01.2018
Розмір 30.88 Kb.
Тип урок

hello_html_50f025e5.gifhello_html_m2b37f803.gifhello_html_m645d8288.gifhello_html_m62730a1.gifhello_html_6e1920ea.gifhello_html_m22bcc354.gifhello_html_m21a31ba.gifhello_html_m510e6c09.gifhello_html_250458c6.gifhello_html_m61882354.gifhello_html_562522f7.gifhello_html_562522f7.gifhello_html_2cf072e6.gifhello_html_4c93072d.gifhello_html_m2cf4e3d1.gifhello_html_m4085ba6c.gifhello_html_m645d8288.gifhello_html_50f025e5.gifhello_html_m2b37f803.gifhello_html_m645d8288.gifhello_html_m62730a1.gifhello_html_6e1920ea.gifhello_html_m22bcc354.gifhello_html_m21a31ba.gifhello_html_m510e6c09.gifhello_html_250458c6.gifhello_html_m59d839aa.gifhello_html_m61882354.gifhello_html_562522f7.gifhello_html_562522f7.gifhello_html_2cf072e6.gifhello_html_4c93072d.gifhello_html_m2cf4e3d1.gifhello_html_m4085ba6c.gif Відкритий урок по темі: «Історія винаходів засобів комунікації»

цілі:

  1. Виховна: виховувати патріотизм, гордість за свою Батьківщину, її досягнення і талановитих людей;

  2. Розвиваюча: розвивати вміння і навички колективної і індивідуальної діяльності, вміння працювати в команді;

  3. Навчальні: а) вчити розуміти на слух текст з витяганням основний

інформації;

б) вчити читати тексти з витяганням основний /

детальної інформації;

в) вчити розповідати про історію винаходу засобів

комунікації (монолог).

Обладнання: на дошці:

  1. Quotations:

"To ask the value of speech is like asking the value of life ." AG Bell

2) Слова: deaf [def] - глухий

pigeon [ 'piGqn] - голуб

mail [meil] - пошта

speech [spJC] - мова

message [ 'mesiG] - повідомлення

value [ 'vxljH] - цінність

3) відеоролик - Communication of Yesterday, Today and Tomorrow - YouTube http: // www.youtube.com/watch?v=rTzozfvkw50

4) комп'ютер, проектор, магнітофон, CD;

5) спайдергармма і лексика для її заповнення;

6) питання до текстів для основного розуміння:

Why the sound was so important for AG Bell ?

Where was Shilling's first electromagnetic cable line?

What did Steve Jobs invent?

What did Bill Gates invent ?;

7) портрети А. Г. Белла, П. Л. Шіллінга, С. Джобса, Б. Гейтса

Хід уроку.

  1. Початок уроку. Організаційний момент.

  2. читання цитати "To ask the value of speech is like asking the value of life ."

T: What do you think is the most important word in this quotation ? Right, of course, it is speech. And what is speech? It's communication. Now look at the screen, please.

  1. Цілепокладання: перегляд відеоролика, виведення теми уроку.

T: What was the fragment about? Ok, about means of communication. And what is our theme?

Тема: History of means of communication.

What is our objective? What for will we work? So, at the end of the lesson you will tell a few words about the history of means of communication . And what do we need to achieve this objective ? So our tasks are t o listen for general information , to read for general / detailed information.

Do you understand the objective and tasks?

Do you agree with them? All right, let's start working.

  1. Warming up: робота зі спайдерграммой.

T: What do you think of when you hear the word combination "means of communication"?

Відповіді учнів.









Telegraph

Means of communication



Computer and Internet



Mobile telephone

Telephone

















  1. Читання тексту упр. 65, стор.22 з витяганням основний інформації (озаглавьте текст).

T: Our spidergramme is not completed. Why? Are there any other means of communication? Read the text and check. But first of all, read the task for the exercise.

The title of the text is "History of means of communication".

Читання з витяганням детальної інформації:

  1. Відповіді на питання перед текстом

  2. Упр.66, стор.23 - закінчити пропозиції.

  3. Let's finish our spidergramme!



Pigeon mail



Sounds of drums

Smokes of fires







Lights of fires



Means of communication

Computer and Internet



Mobile telephone

Telephone





Telegraph













  1. Навчання розповіді про засоби комунікації.

  1. Фонетична відпрацювання слів на дошці.

  2. Групова робота: кожна група отримує текст, з яким вона працює протягом 2 хвилин.

Завдання: передати інформацію з текстів таким чином, щоб інші учні могли відповісти на питання на дошці.

По одному представнику від кожної групи представляють результати групової роботи.

Учні інших груп роблять замітки, відповідають на поставлені питання.

  1. Робота в парах: читання тексту "The History and Development of Means of Communications in Russia " з детальним розумінням.

T: Answer my questions, please!

When did the first mail boxes appear in Russia on the streets ?

What represented developments in telephony?

Who demonstrated radio signals transmission first in the world ?

How did the history of television and TV- broadcasting begin ?

  1. Виконання вправ 1 і 2 на сторінці 20 в робочому зошиті: засоби комунікації, які я вважаю за краще.

  2. T: Now let us tell a few words about the history of means of communication according to the plan :

  1. Means of communication long ago (smokes of fires, lights of fires, sounds of drums, pigeon mail)

  2. People and inventions (telegraph, telephone, mobile phone, computer and internet)

  3. The history of communication in Russia

  4. My opinion about means of communication

You should tell at least 8 sentences.

Розповіді учнів.

  1. Домашнє завдання: написати розповідь про історію розвитку засобів комунікації.

  2. Підведення підсумків уроку. рефлексія:

  • Діяльнісна - чому ви навчилися? Що ви дізналися?

  • Соціальна - як ви взаємодіяли?

  • Емоційна - що ви думаєте про урок? (на уроці я нудьгував, було цікаво і т. П.)