|
Лідери руху 1916 року. Історичне значення.
|
Дата конвертації |
07.09.2019 |
Розмір |
9.95 Kb. |
Тема уроку: Лідери руху 1916 року. Історичне значення.
Мета: Ознайомити учнів з лідерами руху 1916 року, підкреслюючи їх внесок в досягнення Незалежності Казахстану.
завдання:
-
Прищепити учням навички і вміння порівняльного аналізу подій, діяльності політичних лідерів, видатних представників науки і культури досліджуваної епохи.
-
Розвиток комунікативної компетентності учнів.
-
Виховання казахстанського патріотизму на прикладі життя і боротьби А.Іманова, Б.Ашекеева, Т.Бокіна, А.Джангільдіна, Ж.Мамбетова.
Тип уроку: Комбінований.
Форма організації уроку: Пояснення, бесіда, дискусія.
Дидактичне забезпечення уроку:
-
Козибаев М.К. та ін. Історія Казахстану. Підручник для 9 кл. заг - гуманітарного напрямку - Алмати Мектеп, 2013.
-
Карта Республіки Казахстан.
Хід уроку:
-
Організаційний момент (характеризується зовнішньої і внутрішньої готовністю учнів до заняття, налаштувати учнів на урок, пояснення учням ходу заняття).
-
Етап актуалізації суб'єктивного досвіду.
Завдання: забезпечити включення учнів у спільну діяльність по визначенню цілей заняття.
план:
1.Семіреченскій центр руху.
2. Тургайский центр руху.
3. Лідери двіженія1916 року.
4. Підсумки руху, причини поразки та історичне значення.
Опитування домашнього завдання: 1. Причини, привід і початок повстання.
2.Політіческіе позиції казахських демократів.
3.У дошки: розкрити значення термінів і понятті: конфіскація, реквізиція, кулаки, «Саме існування казахської нації стало гострою проблемою,» -; «Народ били, позбавляли сну і спокою», мобілізація, батраки, повстанці, елбегі, жасакши, казнаши, сардарбек.альтернатіва, національнв \ ая автономія, репресія, компомісс, буржуазія.
Вивчення нової теми:
1.Діаграмма Венна: порівняти Семіречинські рух і Тургайське.
2 .. Робота по групах: Клас ділиться на 3 групи:
Завдання: 1ая група:
а) Показати інтернаціональний характер руху; б) розкрити значення слів: станиці, куркульство, військово - польові суди, «інородці»; в) Історичне значення НСД.
2ая група: а) Як обернулося нацьковування народів царського генералітету і колоніальної адміністрації; б) розкрити значення слів: сардарбек, Кенес, Мергам, сарбази; в) Підсумки НСД (статистику), сторінки трагедії казахського народу.
3ая група: а) Що за стратегія царської влади: «випаленої землі» ?; б) розкрити значення слів: ар'єргардні бої, самодержавство, експансія, апогей; в) Порівняти Семіречинські і Тургайського руху.
Робота з новими термінами: станиці, куркульство, військово - польові суди, «інородці», сардарбек, Кенес, Мергам, сарбази, арьергарние бої, самодержавство, експансії, апогей.
Підсумок уроку: оцінювання роботи учнів на уроці, виставлення оцінок.
Рефлексія: Що я дізнався ...; Який вид роботи сподобався найбільше ...
Домашнє завдання: параграф 3 -4, стр18 - 23.
Якщо скачування матеріалу не почалося, натисніть ще раз "Завантажити матеріал".
Завантаження матеріалу почнеться через 60 сек.
А поки Ви очікуєте, пропонуємо ознайомитися з курсами відеолекцій для вчителів від центру додаткової освіти "Професіонал-Р"
(Ліцензія на здійснення освітньої діяльності
№3715 від 13.11.2013).
Отримати доступ
дізнатись детальніше
опис:
Тема уроку: Лідери руху 1916 року. Історичне значення.
Мета: Ознайомити учнів з лідерами руху 1916 року, підкреслюючи їх внесок в досягнення Незалежності Казахстану.
завдання:
- 1.Прівіть учням навички і вміння порівняльного аналізу подій, діяльності політичних лідерів, видатних представників науки і культури досліджуваної епохи.
- 2.Развитие комунікативної компетентності учнів.
- 3.Воспітаніе казахстанського патріотизму на прикладі життя і боротьби А.Іманова, Б.Ашекеева, Т.Бокіна, А.Джангільдіна, Ж.Мамбетова.
Тип уроку: Комбінований.
Форма організації уроку: Пояснення, бесіда, дискусія.
Дидактичне забезпечення уроку:
- 1.Козибаев М.К. та ін. Історія Казахстану. Підручник для 9 кл. заг - гуманітарного напрямку - Алмати Мектеп, 2013.
- 2.Карта Республіки Казахстан.
Хід уроку:
- 1.Організаціонний момент (характеризується зовнішньої і внутрішньої готовністю учнів до заняття, налаштувати учнів на урок, пояснення учням ходу заняття).
- 2.Етапи актуалізації суб'єктивного досвіду.
Завдання: забезпечити включення учнів у спільну діяльність по визначенню цілей заняття.
план:
1.Семіреченскій центр руху.
2. Тургайский центр руху.
3. Лідери двіженія1916 року.
4. Підсумки руху, причини поразки та історичне значення.
Опитування домашнього завдання: 1. Причини, привід і початок повстання.
2.Політіческіе позиції казахських демократів.
3.У дошки: розкрити значення термінів і понятті: конфіскація, реквізиція, кулаки, «Саме існування казахської нації стало гострою проблемою,» -; «Народ били, позбавляли сну і спокою», мобілізація, батраки, повстанці, елбегі, жасакши, казнаши, сардарбек.альтернатіва, національнв \ ая автономія, репресія, компомісс, буржуазія.
Вивчення нової теми:
1.Діаграмма Венна: порівняти Семіречинські рух і Тургайське.
2 .. Робота по групах: Клас ділиться на 3 групи:
Завдання: 1ая група:
а) Показати інтернаціональний характер руху; б) розкрити значення слів: станиці, куркульство, військово - польові суди, «інородці»; в) Історичне значення НСД.
2ая група: а) Як обернулося нацьковування народів царського генералітету і колоніальної адміністрації; б) розкрити значення слів: сардарбек, Кенес, Мергам, сарбази; в) Підсумки НСД (статистику), сторінки трагедії казахського народу.
3ая група: а) Що за стратегія царської влади: «випаленої землі» ?; б) розкрити значення слів: ар'єргардні бої, самодержавство, експансія, апогей; в) Порівняти Семіречинські і Тургайського руху.
Робота з новими термінами: станиці, куркульство, військово - польові суди, «інородці», сардарбек, Кенес, Мергам, сарбази, арьергарние бої, самодержавство, експансії, апогей.
Підсумок уроку: оцінювання роботи учнів на уроці, виставлення оцінок.
Рефлексія: Що я дізнався ...; Який вид роботи сподобався найбільше ...
Домашнє завдання: параграф 3 -4, стр18 - 23.
|
|
|