Команда
Контакти
Про нас

    Головна сторінка


Конспект уроку «Стан народної освіти»





Скачати 18.61 Kb.
Дата конвертації 09.04.2018
Розмір 18.61 Kb.

hello_html_m45f5ecfe.gifhello_html_42f1d944.gifhello_html_m4bbd473c.gifhello_html_m1382b0f.gifhello_html_m5517ecf9.gifhello_html_m212c9552.gifhello_html_763618ee.gifhello_html_5fd97489.gifhello_html_3f790eba.gifhello_html_61b2c532.gifhello_html_45821cdc.gifhello_html_50255236.gifhello_html_m127ebca0.gifhello_html_76419024.gifhello_html_m4a8611e7.gifhello_html_76e74efb.gifhello_html_763618ee.gifhello_html_m3945edee.gifhello_html_277e84e8.gifhello_html_672dc878.gifhello_html_1472cb5.gif Тема уроку: «Стан народної освіти»

Мета: Засвоєння учнями історичного матеріалав стані народної освіти і змінами які відбулися в зв'язку з приєднанням Казахстану до Росії.

завдання:

  1. Освітня - навчити учнів об'єктивно оцінювати історичні події, ознайомити зі станом освіти, показати зміни в системі освіти.

  2. Розвиваюча - розвивати вміння працювати з історичним матеріалом, складати колаж, працювати в групах, працювати з таблицями. Робити висновки і узагальнення.

  3. Виховна - прищеплювати учням необхідність здобувати знання.

Тип уроку: вивчення новогоматеріала

Обладнання: картки, ватман, маркер

Хід уроку

  1. Організаційний момент. Перевірити готовність учнів до уроку.

  2. Підготовка учнів до вивчення нової теми.

Відповісти на питання:

Як було розвинене освіту в Казахстані в 18- початку 19 ст.?

  1. Вивчення нового матеріалу

  1. Традиційне навчання казахів

Заповнити таблицю

напрямок освіти

організації

навчання

Термін навчання

чого навчали

Зміни в освіті
































відповідь:

напрямок освіти

організації

навчання

Термін навчання

чого навчали

Зміни в освіті

релігійне

Мектеби, медресе

3-4 роки

Знання з ісламу

Філософія

хімія

Математика

Медицина

Історія

Географія

лінгвістика

Астрономія


1870 р - введено навчання російській мові

1874 г. - мусульманські навчальні заклади підпорядкували Міністерству народної освіти



  1. Виконати завдання: Прочитати та озаглавити другий пункт

Приблизний відповідь: «нової школи»

  1. Відкриття світських шкіл і навчальних закладів в краї в першій половині XIX ст.

Використовувати метод «Снігова куля»

Учні по черзі називають дату (або інформацію), при цьому кожний наступний повторює дату, названу його попередником, а потім називає свою. Останній повинен назвати всі дати по порядку проходження.

  1. Поява аульних шкіл в Степовому краї

Відповісти на питання за планом:

1 ряд 2 ряд

Однокласні училища двокласні училища

термін навчання - термін навчання -

предмети - предмети -



  1. Омськ - великий освітній центр Степового краю

скласти колаж





Омськ













  1. Казахи студенти вищих навчальних закладів Російської імперії.

Складе колаж (1 ряд)









Казахи студенти міст

















Складе колаж (2 ряд)







Казахи студенти (Поіменне) російських міст

(поіменно)





















  1. Первинне повторення і закріплення знань і умінь на рівні відтворення.

Відповісти на питання:

  1. Що ви дізналися нового?

  2. Які зміни відбулися в галузі освіти?

  1. Узагальнення отриманих знань.

Скласти розповідь про появу аульних шкіл в Степовому краї.

  1. Організація домашнього завдання.

§ 42, записати в зошит прислів'я і приказки, які закликають людей до освіти і науки.









<>

Щоб завантажити матеріал, введіть свій E-mail, вкажіть, хто Ви, і натисніть кнопку

Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся отримувати від нас E-mail-розсилку

Якщо скачування матеріалу не почалося, натисніть ще раз "Завантажити матеріал".

Завантаження матеріалу почнеться через 60 сек.
А поки Ви очікуєте, пропонуємо ознайомитися з курсами відеолекцій для вчителів від центру додаткової освіти "Професіонал-Р"
(Ліцензія на здійснення освітньої діяльності
№3715 від 13.11.2013).
Отримати доступ
дізнатись детальніше
  • Історія
опис:

Тема уроку: «Стан народної освіти»

Мета: Засвоєння учнями історичного матеріалав стані народної освіти і змінами які відбулися в зв'язку з приєднанням Казахстану до Росії.

завдання:

1) Освітня - навчити учнів об'єктивно оцінювати історичні події, ознайомити зі станом освіти, показати зміни в системі освіти.

2) Розвиваюча - розвивати вміння працювати з історичним матеріалом, складати колаж, працювати в групах, працювати з таблицями. Робити висновки і узагальнення.

3) Виховна - прищеплювати учням необхідність здобувати знання.

Тип уроку: вивчення новогоматеріала

Обладнання: картки, ватман, маркер